Akçaburgaz Mh. 3088. Sk. No:12 Esenyurt +90 212 423 01 50 info@istanbulambalaj.com.tr
Back to top

Biz Kimiz?

İSTANBUL AMBALAJ

İstanbul Ambalaj şirketimiz 1996 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden buyana inovatif ve yenilikçi yatırımlarıyla sektörde önde gelen firmalardan olmuştur. Oluklu mukavva, karton koli, ofset baskılı kutu ve standların üretimini yapmaktayız.

Her sektörün ambalaj ihtiyacına göre farklı ürünler geliştirmekteyiz. Tüm ürünlerimizi kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı üretiyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız ve yüksek ahlaki standartlarımız ile ekonomimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

MİSYONUMUZ

Firmamız ambalaj sektöründe yarattığı istihdam ve katma değer ile ülke ekonomisine katkıda bulunmanın yanı sıra, tecrübesi, altyapısı ve hizmet kalitesi ile, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

VİZYONUMUZ

İstanbul Ambalaj sürekli gelişme ve büyüme hedefine ulaşmak için müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta ve müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılamak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca firmamız istenen kaliteyi, planlanmış bütçelere uygun olarak sağlamayı temel prensip olarak görmektedir.